Baskılı Kupa Bardak

Resimi büyütmek için üzerine tıklayın

Facebook'ta Paylaş

Fiyat: 7
TL

Ürün Kodu: kupa

Kategori:Baskılı Kupa Bardak
Ürün Adı:Baskılı Kupa Bardak
Adet:

Tek yöne baskılı 7 tl
Çift yöne baskılı 8 tl

Ebat: 11 Oz
Teslim S.: 1-3 İş Gününe Kadar Kargo

Açıklamalar

Tek tek isim baskılı siparişlerinizde fiyata +2 tl ilave edilir.

Tekli kutu taleplerinizde +1 tl karton tekli karton kutu, +3 tl strafor tekli kutu için fiyata ilave edilirek tekli kutularına konulup gönderim sağlayabiliyoruz.

Yüksek adetli siparişlerinizde baskısı yapılacak görseli eposta yada whatsapp ile bize ulaştırarak daha uygun fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Minumum sipariş miktarı 45 adet ve katlarıdır.  

Bardak üzerine baskısı yapılacak tasarım hazır gönderilmelidir.

Tasarımı hazır olmayan müşterimiz için 30 tl grafik ücreti istediğiniz bardak tasarımı yapılır.

Baskılı kupa bardak firmanıza özel olarak üretimi yapılmaktadır. Sizin seçtiğiniz resim yazı vs. görsel materyaller kullanılarak tasarımı yapılarak kupa bardak çeşitleri bölümünden bardağınızı seçerek üretimi için siparişinizi verebilirsiniz iş yoğunluğuna göre en kısa sürede baskısı yapılarak adresinize kargolanır. Sürümden kazanma politikamız ile baskılı kupa fiyatları denince akla ilk gelen baskılı seramik kupa bardak işletmelerinden biri olmanın gururu ile güleryüzlü ekimiz ve son sistem makina parkurumuz ile hizmetlerimiz devam etmektedir. 

 

 

 

 

 

 

 

baskılı bardak, baskılı seramik bardak, baskılı seramik kupa, resimli seramik kupa,  baskılı bardak fiyatları, baskılı bardak çeşitleri, baskılı kupa bardaklar, baskılı kupa bardak fiyatları, baskılı seramik kupa fiyatları, resimli kupa bardak, kupa bardak baskı, baskılı bardaklar, baskılı bardak imalatı, baskılı bardak firmaları, baskılı bardak modelleri

Tarih: 2020-09-18