Baskılı Kupa Bardak

Resimi büyütmek için üzerine tıklayın

Facebook'ta Paylaş

Fiyat: 6
TL

Ürün Kodu: kupa

Kategori:Baskılı Kupa Bardak
Ürün Adı:Baskılı Kupa Bardak
Adet:

Tek Renk Baskılı 6 TL
Renkli Baskılı 7 TL
Komple yada iki yön baskılı 8 TL
Yüksek adetli siparişlerde
görselinizi yollayarak fiyat alınız.

Ebat: 11 Oz
Teslim S.: 1-3 İş Gününe Kadar Kargo

Açıklamalar

Yüksek adetli siparişlerinizde baskısı yapılacak görseli eposta yada whatsapp ile bize ulaştırarak daha uygun fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Minumum sipariş miktarı 48 adet ve katlarıdır.  

Baskılı kupa bardak firmanıza özel olarak üretimi yapılmaktadır. Sizin seçtiğiniz resim yazı vs. görsel materyaller kullanılarak tasarımı yapılarak kupa bardak çeşitleri bölümünden bardağınızı seçerek üretimi için siparişinizi verebilirsiniz iş yoğunluğuna göre en kısa sürede baskısı yapılarak adresinize kargolanır. Sürümden kazanma politikamız ile basklı kupa fiyatları denince akla ilk gelen baskılı seramik kupa bardak işletmelerinden biri olmanın gururu ile güleryüzlü ekimiz ve son sistem makina parkurumuz ile hizmetlerimiz devam etmektedir. 

 

 

 

 

 

 

 

baskılı bardak, baskılı seramik bardak, baskılı seramik kupa, resimli seramik kupa,  baskılı bardak fiyatları, baskılı bardak çeşitleri, baskılı kupa bardaklar, baskılı kupa bardak fiyatları, baskılı seramik kupa fiyatları, resimli kupa bardak, kupa bardak baskı, baskılı bardaklar, baskılı bardak imalatı, baskılı bardak firmaları, baskılı bardak modelleri

Tarih: 2019-01-04